Dodatki do For Honor – ninja i rzymski centurion w pierwszym DLC?

Wyciek ujawniający wizerunki postaci.

W sieci pojawiły się dwie grafiki, które prezentują nadchodzących wojowników do For Honor. Obrazki nie wyglądają na odróbki, zatem można je uznać za niemal pewne.

Jak zaznaczał już wcześniej Ubisoft, każdy z dodatków do For Honor przyniesie ze sobą m.in. dwie postacie (Co jeszcze? Przypominamy poniżej). Można zatem sądzić, że ninja i rzymski centurion z przecieku zasilą tytuł w pierwszym planowanym DLC.

W przypadku japońskiego zabijaki możemy podejrzeć, że będzie się posługiwał kusarigamą, czyli bronią stanowiącą rodzaj japońskiego sierpa kama z łańcuchem zakończonym obciążnikiem, którym można było ogłuszyć wroga. Łańcuch miał różne zastosowania, np. podduszanie oponenta czy obwiązanie nim kończyny i obalenie na ziemię.

Co ciekawe, ninja i rzymski centurion mogą stanowić zalążek nowej frakcji, ponieważ ich wizerunki nie zostały dołączone do istniejących, lecz umiejscowione w nowym rzędzie.

Czekamy na szczegóły!

For Honor

For Honor – planowane dodatki w szczegółach. Nowe postacie, mapy…

Ubisoft podaje informacje na temat zawartości do For Honor, którą otrzymamy w ciągu nadchodzących miesięcy. Przyjęto tutaj podobny model jak przy Rainbow Six Siege, gdzie występują sezony, w ramach których dostajemy kolejne postacie i mapy. Tak samo jak w przypadku wspomnianej strzelaniny, kupimy do For Honor przepustkę sezonową, zapewniającą wcześniejszy dostęp do nowych elementów gry.

Na początek warto zaznaczyć, że nadchodzące dodatki do For Honor będą darmowe, a przepustka sezonowa pozwoli zagrać w nie z tygodniowym wyprzedzeniem. To jednak nie jedyny przywilej dla kupujących season pass. Otrzymają oni również sześć strojów dla nowych wojowników, bonusowego emotikona, ekskluzywne trzy emblematy oraz trzy paczki z ekwipunkiem. Dodatkowo przepustkowicze mogą liczyć na tzw. status mistrza, który będzie ważny 30 dni, w ciągu których będziemy zdobywać więcej punktów doświadczenia dla siebie oraz grających z nami znajomych.

Co znajdziemy w zapowiadanych dodatkach i ile ich będzie? Gracze For Honor dostaną w ciągu roku po premierze gry cztery sezony (dodatki). Pierwszy sezon otrzyma nazwę Duma i Podbój, a każde kolejne będą udostępniane w trzymiesięcznych odstępach czasu. W każdym sezonie zobaczymy 2 nowe postacie, 2 kolejne mapy, nowe nagrody, uzbrojenie i bronie. Darmowe aktualizacje dodadzą do For Honor również nowe funkcje oraz tryby rozgrywki. Będą turnieje oraz rankingi, w których powalczymy o jak najwyższą pozycję.

Przypominamy, że premiera For Honor miała miejsce 14 lutego na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.