Dodatek The Sims 4 “Spotkajmy się” opóźniony. Do kiedy?

Nowe DLC zaoferuje świat Windenburg, umiejętności didżejskie i taneczne oraz możliwość tworzenia własnych klubów.

Czekacie na dodatek Spotkajmy się do The Sims 4? To jeszcze trochę poczekacie. Deweloperzy informują na oficjalnej stronie gry, że chcą mieć pewność, iże DLC będzie tak dobre, jak to tylko możliwe. – Zdecydowaliśmy się zatem poświęcić nieco więcej czasu na pracę nad tym dodatkiem – zaznaczają. Kiedy zatem spotkamy się z nowym DLC? Data premiery została wyznaczona na 8 grudnia, jeśli chodzi o Stany Zjednoczone. Do 13 grudnia rozszerzenie powinno natomiast wylądować w pozostałych regionach świata.

Tak deweloperzy tłumaczą swoją decyzję:

Wykorzystujemy ten czas, by udoskonalić i dodać głębi grze The Sims 4 Spotkajmy się. Myślimy, że ten czas pozwoli nam zapewnić jeszcze silniejsze, lepsze i bardziej porywające przeżycia podczas gry. Pracujemy nad kilkoma nowymi obiektami i funkcjami. Jesteśmy przekonani, że będziecie nimi zachwyceni. Pojawi się nowa gra planszowa (Nie obudź lamy!), a naturalny basen ma teraz skałę, z której Wasi Simowie mogą do niego skakać!

Mnóstwo dodatkowej uwagi poświęcamy także klubom, które pozwolą Wam aranżować nowe sytuacje między Simami. Grając z naszymi Simami spędzającymi czas w klubach, stwierdziliśmy, że Simowie muszą mieć własne, specjalne miejsce spotkań – Śmietanka Towarzyska powinna mieć prywatny pokój w miejscowej kawiarni, a Mistrzowie Konsolety ekskluzywną dyskotekę, gdzie będą mogli ćwiczyć swoje kroki taneczne. Wciąż możecie odwiedzać wraz z członkami swojego klubu różne miejsca, ale teraz możecie także stworzyć reprezentacyjną miejscówkę klubu. Otwiera to świetne możliwości personalizacji.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc wykorzystać nieco dodatkowego czasu, by zagwarantować, że nadchodzący dodatek będzie wypełniony nowymi zajęciami. Nie możemy się doczekać, by opowiedzieć Wam znacznie więcej o The Sims 4 Spotkajmy się na początku listopada!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.