Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Doba w Cyberpunku 2077 potrwa dłużej niż w Wiedźminie. Fani policzyli

Fani produkcji CD Projekt RED postanowili przyjrzeć się zagadnieniu długości doby w Cyberpunku 2077. Okazuje się, że pełen cykl dzień-noc trwa w nowej grze od RED-ów dwukrotnie dłużej niż w Wiedźminie 3.

Temat wziął się z ciekawości bywalców forum Reddit. Gracze próbowali obliczyć długość doby w produkcji na podstawie materiałów zaprezentowanych podczas jej ostatniego pokazu. Jednemu z wnikliwych fanów wyszło, że jeśli pojedyncza growa godzina to siedem minut, to cała doba trwa 2 godziny i 48 minut. Ten sposób liczenia okazał się jednak nieprecyzyjny; ostatecznie okazało się, że pełen cykl dnia i nocy trwa w nowym RPG-u od CD Projekt RED dokładnie trzy godziny.

Interesującym jest fakt, że 24 godziny w Wiedźminie 3 trwają o połowę krócej – czyli ponad 1,5 godziny. Jeśli doba w Cyberpunku jest dłuższa, to znaczy, że i noc jest dłuższa – przez co będziemy mieć więcej czasu na eksplorowanie Night City po zmroku, gdy ma dziać się bardzo, bardzo dużo.

Nowa produkcja RED-ów ma zadebiutować 19 listopada 2020, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One. Warto wspomnieć, że ostatnio pokazano nowy gameplay i zwiastun z produkcji. Poniżej zamieszczamy wersję trailera, która ukazuje próbkę rodzimego dubbingu w grze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się