DLC do Final Fantasy XV „nie zostało wycięte z gry”

DLC do Final Fantasy XV „nie zostało wycięte z gry”
Newsy PS4 XOne

Square Enix zapewnia, że to prawdziwe dodatki.

Ogłoszenie Przepustki Sezonowej oraz 6 DLC wzbudziło w graczach pytanie, czy przypadkiem Square Enix nie wycięło po prostu kilku fragmentów z podstawowej wersji Final Fantasy XV i próbuje taką zawartość sprzedać oddzielnie. Otóż twórcy zapewniają, że nie ma takiej możliwości. Dodatki to całkiem oddzielna sprawa, a Final Fantasy XV w podstawowej wersji to pełna gra.

Niestety nie możemy wam pokazać, jak wyglądają DLC. Prawda jest taka, że zostaną one zaprojektowane i rozwinięte dopiero wtedy, kiedy ostateczna wersja Final fantasy XV będzie w waszych rękach. DLC do Final Fantasy XV nie ma treści, które zostały wycięte z głównego produktu. To bardzo ważne, aby każdy z was wiedział, że kupując FF XV dostaje pełną grę – zapewnia producent na łamach Gematsu.

To zapewne dobra wiadomość dla graczy. Swoją drogą, ciekawe co dokładnie zaoferują dodatki w ramach Przepustki Sezonowej. Wstępny zarys już znamy.

Zwartość dodatków do Final Fantasy XV

Square Enix podało pełną listę dodatków, które będą zawarte w przepustce sezonowej do Final Fantasy XV. Gracze znajdą trzy nowe epizody, które powinny rozszerzyć główny motyw fabularny oraz trzy dodatki. Poniżej pełna lista:

  • „Booster Pack” (DLC #1)
  • „Episode Gladiolus” (DLC #2)
  • „Holiday Pack” (DLC #3)
  • „Episode Ignis” (DLC #4)
  • „Episode Prompto” (DLC #5)
  • „Expansion Pack” (DLC #6)

Spodziewamy się, że paczki będą zawierać nowe kostiumy, być może dodatkowe misje, nowe przedmioty, czy inne pomniejsze elementy. Najciekawsze jest jednak to, co kryje się pod epizodami. Tego jeszcze jednak producent nie wyjawia.

Premiera gry na PlayStation 4 oraz Xboksa One będzie miała miejsce 30 września.

Final Fantasy XV ma już finałową okładkę

Nie możecie się doczekać premiery Final Fantasy XV? Mamy dla was dobrą wiadomość. Otóż Square Enix pokazało oficjalną okładkę gry, która będzie ozdabiać pudełko w USA.

Nie wiemy jeszcze, czy taka sama okładka będzie w europejskiej wersji gry. Jest szansa, że będzie się nieco różnić. A wam jak podoba się w takiej formie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

FFXV-1-1 FFXV-5

Ogromna galeria nowych screenów

Square Enix wypuściło sporą paczkę całkiem nowych screenów prosto z rozgrywki z nadciągającego Final Fantasy XV. Gracze mogą zobaczyć trochę nowych broni, potworów oraz oczywiście konkretne walki.

Bronie zawarte na screenach to między innymi ogromne miecze, tarcze czy włócznie. Nie brakuje też tutaj widoku na czary oraz specjalne umiejętności bohaterów.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie