DLC do Battlefield 4 – nocne operacje nadchodzą!

DICE nie przestaje wspierać starego i wysłużonego Battlefield 4. Nowa aktualizacja tchnie w tytuł nieco świeżości, przenosząc nas na nocną mapę Zavod: Graveyard Shift.

Deweloperzy informują na oficjalnym blogu gry, że już we wrześniu otrzymamy dodatek, który pozwoli rozegrać nocne operacje na świeżutkim terenie. Nowa miejscówka, nazwana Zavod: Graveyard Shift, bazuje na starszej mapie Zavod 311. Oprócz tego, że wygaszono na niej światła, lokacja doczekała się kilku zmian, które mają uczynić rozgrywkę bardziej taktyczną.


Usprawniono również system dźwięku w taki sposób, byśmy mogli na podstawie różnych odgłosów szybko zorientować się, gdzie tak naprawdę znajduje się przeciwnik. Oprócz tego niektóre gadżety mają w nocy świecić bardziej niż za dnia.

Odpalając mapę Zavod: Graveyard Shift, weźmiemy udział w standardowych trybach rozgrywki: Conquest, Rush, TDM, Obliteration, Domination i Gun Master.

To jednak nie wszystko. Nadchodzące DLC wprowadzi również do Battlefield 4 kilka innych usprawnień oraz nowych funkcji. Szczegółów nie podano, lecz wiemy, że będzie m.in. ulepszony kod sieciowy, trochę zmian w broniach oraz stabilniejsze serwery.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

37 Shares
Share37
+1
Tweet