W Discord odnaleziono ikonę PlayStation. Integracja niebawem?

PS5 ma dostać aplikację Discord
PS4 PS5

Jeden z użytkowników Discord był w stanie odblokować opcję połączenia swojego konta z kontem PlayStation. Czyżby to znak zbliżającej się fuzji?

Posiadacze PlayStation od dawna czekają na możliwość korzystania z najpopularniejszego narzędzia do komunikacji wśród graczy.

Discord w PlayStation (albo odwrotnie)

O Discordzie zrobiło się głośno w zasadzie od momentu jego wydania. Komunikator pozwala na kompleksową komunikację między użytkownikami, a najbardziej polubili się z nim właśnie gracze. Każdy z nas może odpalić nowe serwery, zapraszać innych osób i pisać bądź rozmawiać z nimi za pomocą mikrofonu.

Nic więc dziwnego, że wkrótce korzystać z narzędzia zapragnęli również posiadacze konsol. Na takim Xbox już można korzystać z nieco bardziej ubogiej, ale wciąż działającej wersji aplikacji. Problem w tym, że posiadacze konsoli Sony nie mają powodów do radości.

Choć o integracji narzędzia z konsolą mówi się od dawna, żadnych konkretów w tej sprawie jeszcze nie dostaliśmy. A od pierwszej zapowiedzi minęło niemal 8 miesięcy! Nowe rewelacje w tej sprawie nie są niczym potwierdzonym, ale mogą zwiastować rychłą premierę aplikacji w konsoli.

Jeden z użytkowników Reddita był w stanie połączyć swoje konto Discord z kontem PlayStation Network. W jego apce pojawiła się stosowna ikona. Może to wskazywać na chwilowy błąd usługi, gdy jej użytkownik znalazł rzeczy, które nie powinny być jeszcze aktywne. Internauci uważają, że oznacza to najpewniej fuzję obydwu firm i możliwość odpalania narzędzia na PlayStation.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie