discord playstation
0 komentarzy

W Discord odnaleziono ikonę PlayStation. Integracja niebawem?

Jeden z użytkowników Discord był w stanie odblokować opcję połączenia swojego konta z kontem PlayStation. Czyżby to znak zbliżającej się fuzji?

Posiadacze PlayStation od dawna czekają na możliwość korzystania z najpopularniejszego narzędzia do komunikacji wśród graczy.

Discord w PlayStation (albo odwrotnie)

O Discordzie zrobiło się głośno w zasadzie od momentu jego wydania. Komunikator pozwala na kompleksową komunikację między użytkownikami, a najbardziej polubili się z nim właśnie gracze. Każdy z nas może odpalić nowe serwery, zapraszać innych osób i pisać bądź rozmawiać z nimi za pomocą mikrofonu.

Nic więc dziwnego, że wkrótce korzystać z narzędzia zapragnęli również posiadacze konsol. Na takim Xbox już można korzystać z nieco bardziej ubogiej, ale wciąż działającej wersji aplikacji. Problem w tym, że posiadacze konsoli Sony nie mają powodów do radości.

Choć o integracji narzędzia z konsolą mówi się od dawna, żadnych konkretów w tej sprawie jeszcze nie dostaliśmy. A od pierwszej zapowiedzi minęło niemal 8 miesięcy! Nowe rewelacje w tej sprawie nie są niczym potwierdzonym, ale mogą zwiastować rychłą premierę aplikacji w konsoli.

Jeden z użytkowników Reddita był w stanie połączyć swoje konto Discord z kontem PlayStation Network. W jego apce pojawiła się stosowna ikona. Może to wskazywać na chwilowy błąd usługi, gdy jej użytkownik znalazł rzeczy, które nie powinny być jeszcze aktywne. Internauci uważają, że oznacza to najpewniej fuzję obydwu firm i możliwość odpalania narzędzia na PlayStation.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%