Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

DiRT Rally za darmo. Dodaj do konta, zatrzymaj na zawsze

Chcecie dostać DiRT Rally za darmo? Macie szansę na taki prezent do godz. 19:00.

Dwa tygodnie temu Humble Store rozdawało DiRT Rally za darmo. Kto spóźnił się, by odebrać swój klucz, może to nadrobić dzisiaj, ponieważ podobną akcję zorganizowała platforma Steam.

DiRT Rally za darmo, tylko do 19:00

Sprawa jest prosta – wchodzimy na kartę gry na Steam i dodajemy grę do biblioteki. Jeśli zdążymy do dzisiaj, 16 września, do godz. 19:00 czasu polskiego, wyścigi zachowamy na zawsze.

DiRT Rally oferuje naprawdę wiele. Jak czytamy w opisie tytułu na Steam: Każdy odcinek specjalny to sprawdzian innych umiejętności – będziesz ścigać się na śniegu, lodzie, asfalcie, szutrze oraz w różnych warunkach pogodowych. Kiedy samochód doznaje uszkodzeń, a ty musisz mierzyć się z kolejnymi odcinkami, twoja ekipa stara się sprawić, aby auto było konkurencyjne. Każdy wyścig staje się maratońskim wyzwaniem dla koncentracji i umiejętności.

Gra DiRT Rally zawiera również oficjalnie licencjonowaną zawartość World Rallycross, umożliwiającą poprowadzenie najszybszych aut terenowych na świecie i rywalizację z innymi kierowcami na kilku kultowych trasach tej serii, zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w wyścigach wieloosobowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%