Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

DiRT Rally za darmo do pobrania. Gra warta 142,99 zł na Steam

Fani rajdówek mogą pobierać za darmo świetne wyścigi DiRT Rally z 2005 roku. Wersja PC.

DiRT Rally to jedne z lepszych wyścigów rajdowych ostatnich lat, którą teraz możecie zdobyć za darmo dzięki sklepowi Humble Store. Sklep rozdaje klucze Steam na grę, gdzie tytuł wciąż jest wysoko wyceniany i należy za niego dać 142,99 zł.

DiRT Rally za darmo – jak pobrać?

Sprawa jest bardzo prosta. Kto chce dostać DiRT Rally za free, niech uderza na stronę wspomnianego sklepu, zaloguje się na swoje konto (lub zarejestruje) i kliknie „Get The Game”. Należy również zapisać się do newslettera Humble Bundle. Klucz można zgarnąć przez ograniczony czas, który kończy się w niedzielę (1 września) o godz. 19:00. Jeśli zdążycie, grę zachowacie na zawsze. Kluczyk aktywujemy na Steam, skąd pobieramy grę.

DiRT Rally oferuje naprawdę wiele. Jak czytamy w opisie tytułu na Steam: Każdy odcinek specjalny to sprawdzian innych umiejętności – będziesz ścigać się na śniegu, lodzie, asfalcie, szutrze oraz w różnych warunkach pogodowych. Kiedy samochód doznaje uszkodzeń, a ty musisz mierzyć się z kolejnymi odcinkami, twoja ekipa stara się sprawić, aby auto było konkurencyjne. Każdy wyścig staje się maratońskim wyzwaniem dla koncentracji i umiejętności.

Gra DiRT Rally zawiera również oficjalnie licencjonowaną zawartość World Rallycross, umożliwiającą poprowadzenie najszybszych aut terenowych na świecie i rywalizację z innymi kierowcami na kilku kultowych trasach tej serii, zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w wyścigach wieloosobowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się