Po raz pierwszy w serii, specjalnie dla Polaków

Taki element z pewnością usprawni wykręcanie dobrych czasów.

Wydawnictwo Techland zaprosiło do współpracy czwórkę czołowych, polskich kierowców rajdowych  przy premierze gry DiRT 4. Niedawno Tomasz Kuchar, Kuba Przygoński, Klaudia Podkalicka i Jakub „Colin” Brzeziński mieli szansę zapoznać się z grą i ocenić polskiego pilota, który w grze Codemasters pojawia się po raz pierwszy.

W zespole DiRT 4 znaleźli się Tomasz Kuchar, Klaudia Podkalicka, Kuba Przygoński i Jakub “Colin” Brzeziński. Jako jedni z pierwszych w Polsce sprawdzali najnowszą odsłonę gry. – Pilot powinien być perfekcjonistą, bo wiele od niego zależy – uważa Przygoński. – Musi uspokoić kierowcę tonem. Pilot w grze podaje informacje zgadzające się z drogą i nawet nie znając odcinka jesteśmy w stanie przejechać go szybko – zauważa Brzeziński, a Podkalicka dodaje: Wirtualny pilot nigdy się nie pomyli i będzie dyktował trasę w punkt. Świetnie, że robi to po polsku. Z kolei Tomasz Kuchar opowie o roli pilota, a raczej spottera w obecnym również w grze rallycrossie.

DiRT 4 to najnowsza odsłona długoletniej serii rajdowej, która wywodzi się z legendarnych gier spod znaku Colin McRae Rally. Długoletnie doświadczenie w produkcji gier rajdowych studia Codemasters oraz przywiązanie Brytyjczyków do detali maja sprawić, że DiRT 4 zapewni najwyższy poziomem realizmu i jak żadna inna gra odda trudności walki z szutrowymi trasami i mocą rajdowych samochodów. Dodatkowo DiRT 4 posiada licencję Rallycrossowych Mistrzostw Świata – z oficjalnym zestawem aut i kierowców – oraz wyścigi Landrush, czyli zmagania ciężarówek na błotnistych torach zamkniętych.

DiRT 4 dostępny będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One od 9 czerwca. DiRT 4 „Day One” Edition zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: