Ależ to ładne! Diablo IV na nowych materiałach z rozgrywki

Diablo IV - Lilith
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W tym roku raczej nie doczekamy się już BlizzConu, ale Blizzard nie zamierza odpuszczać pokazów swoich gier. W sieci pojawiły się świeżutkie materiały z Diablo IV.

Nowy zrzut informacji od Blizzard skupia się na dostępnym w grze otwartym świecie i pojedynczych lokacjach, które przyjdzie nam zwiedzić. Twórcy zapewniali, że będzie różnorodnie i na razie zapowiada się, że obietnicę spełnią.

Potwierdzono, że w Diablo IV zwiedzimy aż 150 różnych losowo generowanych podziemi. Każde z nich ma oferować „niepowtarzalne wrażenia z gry” i wyglądać ślicznie. Blizzard zapowiedział też, że świat czwartego Diablo jest „niewiarygodnie wielki” i różnorodny. Oby rozmiar szedł w parze z jakością.

Zaprezentowano także siedem krótkich filmików pokazujących wybrane lokacje, w tym Wybrzeże Scolsglen, Monastyr Orbiej, Kiowosad, zapomniane zakątki świata, plugawe pieczary i zatopione głębiny. Choć pochodzą one z nieukończonej wersji gry, już teraz robią wrażenie. To będzie śliczna i szalenie klimatyczna produkcja.

Nie znamy daty premiery Diablo IV i nie nastawiałbym się, że jest ona nieodległa. Niedawno potwierdzono, że debiut został przesunięty na późniejszy termin. Czwarte Diablo ma za to zostać z nami na wiele lat.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie