Diablo IV za darmo do sprawdzenia. Można już pobierać

Diablo IV zmieniło się nie do poznania, grajcie za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Wystartował preload otwartej bety Diablo IV. Już niedługo fani marki i wszyscy inni gracze będą mogli zanurzyć się w mrocznym świecie Sanktuarium.

Wcześniejszy dostęp do otwartej bety Diablo IV za nami, a spora część graczy mogła wypróbować grę przedpremierowo. To jednak nie koniec, bo już w dniach 24 – 26 marca Blizzard przeprowadza kolejne testy, tym razem w pełni otwarte dla wszystkich. Oznacza to, że każdy zainteresowane może spędzić weekend w Sanktuarium, wbić 25 leveli i uzyskać parę przedmiotów do pełnej wersji gry.

Otwarta beta przeznaczona jest na PC, Xbox Series X/S oraz One wraz z PlayStation 4 i 5. Nie trzeba dysponować żadnym dodatkowym kodem ani pre-orderem, aby móc zagrać. Z radością donoszę, iż preload jest już dostępny. Posiadacze odpowiedniej platformy mogą udać się na kartę bety na właściwej dla siebie platformy cyfrowej (na PC będzie to Battle.net) i pobierać pliki.

Blizzard jednocześnie wyjawił, że beta została rozbudowana w stosunku do tego, co znamy z ostatnich testów. Tym razem wcielimy się również w dwie kolejne klasy – nekromantę i druida. Oznacza to, że nawet jeżeli już wcześniej testowaliście grę, macie teraz dobre argumenty, aby do niej powrócić.

Deweloperzy zachęcają do gry na oficjalnej stronie produkcji. Czytamy, że w trakcie bety zwiedzimy pierwszy dostępny obszar, wypróbujemy wszystkie pięć klas postaci i będziemy mogli walczyć wraz z innymi graczami z bossami. Wraz z dostępem do otwartej bety, debiutuje również nowa aktualizacja. Blizzard zadbał m.in. problemy z ustawieniami gry, błędy z serwerami czy questami. Co ciekawe, zdecydowana większość graczy jest zadowolona po ostatnich testach, choć wciąż są tacy, którzy głośno narzekają.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie