Nowa wersja testowa Diablo IV nie tylko w Battle.net, ale też na serwerach PlayStation

Diablo IV. Beta ruszy już niebawem? Nowe pliki na serwerach PlayStation
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Pliki wersji beta Diablo IV niedawno pojawiły się na serwerach Battle.net. Teraz okazuje się, że Blizzard zadbał także o udostępnienie ich na PS4 i PS5.

Od jakiegoś czasu możemy zapisywać się do beta testów Diablo IV, a sam Blizzard rozdaje kody każdemu, kto zdecyduje się na… permanentny tatuaż. Być może jest to trochę dziwna promocja, ale z pewnością skuteczna, bo przed salonami tatuażu stały tłumy. To pokazuje wyłącznie, jak bardzo gracze nie mogą doczekać się możliwości przetestowania gry.

Ostatnio w temacie coś się ruszyło – na serwerach Battle.net natrafiono na pliki testowe gry. Teoretycznie można to uznać za znak wskazujący na coraz szybsze ich przeprowadzenie. Blizzard jednak cały czas milczy i nie informuje o oficjalnym starcie wydarzenia. Teraz kolejna poszlaka sugeruje, że jesteśmy coraz bliżej bety gry.

PlayStation Game Size na Twitterze dokopało się do nowych danych Diablo IV na serwerach Sony. Pliki z wewnętrznych testów trafiły na serwery jakiś rok temu, ale pliki wskazują na wspomnianą już nową betę. Pewności, rzecz jasna, nie ma, ale to kolejna cegiełka składająca się na całość. Sama gra ma w końcu zadebiutować w 2023 roku, ale niestety nie znamy węższego okna czasowego.

Diablo IV zapowiada się rewelacyjnie – twórcy chcą oddać na nasze dyski długą przygodę, przepełnioną zawartością. Po kontrowersjach związanych z Immortal, deweloperzy jednoznacznie wskazali na to, iż nie ma co oczekiwać pay-to-win, a mikropłatności pojawią się tylko w formie przedmiotów kosmetycznych.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie