Beta Diablo IV może odbyć się szybciej, niż myśleliśmy

Diablo IV - Lilith
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli chcecie sprawdzić Diablo IV, wkrótce możecie mieć ku temu okazję. Bardzo możliwe, że pliki wczesnej wersji gry pojawiły się już na serwerach Battle.net.

Serwis Wowhead wskazuje, że pliki konfiguracyjne launchera Battle.net zawierają informacje na temat wersji beta Diablo IV oraz możliwe jest zobaczenie jej okienka instalacyjnego. Oznacza to, że beta gry najprawdopodobniej pojawiła się już na serwerach platformy firmy Blizzard i może być już stosunkowo blisko wydania.

Oczywiście nie możemy mieć stuprocentowej pewności co do tego, że beta Diablo IV będzie dostępna już niedługo. Jeśli jednak pliki znalazły się już na serwerach, nie możemy też wykluczać, że faktycznie coś jest na rzeczy. Na ten moment warto poczekać na oficjalne ogłoszenia Blizzard.

Warto przypomnieć, że niedawno wystartowały zapisy do bety. Blizzard zbiera śmiałków chętnych sprawdzić nowe Diablo w akcji, co dodatkowo wzmacnia możliwość rychłego startu publicznych testów.

Diablo IV ma zadebiutować w 2023 roku, choć nie poznaliśmy konkretnej daty premiery. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Onei Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie