Diablo IV z długą kampanią i rozbudowaną fazą endgame. Wymaksowanie postaci trochę zajmie

Diablo IV z długą kampanią i wysokim pułapem poziomów
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Reżyser Diablo IV ujawnił niedawno, jaką długość otrzyma kampania w grze. Wiadomo już także, do którego poziomu będziemy mogli rozwijać swoje postaci.

Joe Shely w rozmowie z portalem GameSpot ujawnił, na jak długą rozgrywkę mogą liczyć gracze wyczekujący kolejnej odsłony serii Diablo. Zgodnie z jego słowami kampania fabularna ma trwać mniej więcej 35 godzin, a po jej ukończeniu postać gracza powinna być na ok. 45 poziomie. Jak na razie zanosi się więc na to, że gracze nie powinni być zawiedzeni; pojawiają się obawy, że twórcy potraktują „czwórkę” podobnie jak Diablo Immortal, które bez mikropłatności wydaje się wręcz niemożliwe do przejścia. Dotychczasowe obietnice wskazują jednak, że Blizzard podchodzi do Diablo IV zupełnie inaczej – o wszystkim przekonamy się zapewne już niedługo.

O ile sprawdzą się słowa reżysera gry, zakończenie kampanii fabularnej nie będzie oznaczać końca całej gry. Postaci będzie można bowiem rozwijać do setnego poziomu. Wytrwałość ma tu szczególnie popłacić, jako że po osiągnięciu najwyższego levelu odblokujemy dodatkową zawartość. Będą to nowe lochy, a także system nagród nazwany Drzewo Szeptów. W nim znajdzie się wiele rzadkich przedmiotów oraz materiałów potrzebnych przy wytwarzaniu. Shely twierdzi, że na tym nie zakończy się pakiet przeznaczony dla graczy kończących grę; Blizzard nadal pracuje nad niektórymi aktywnościami, więc ich pełny zakres poznamy prawdopodobnie dopiero po premierze gry.

Diablo IV ma ujrzeć światło dzienne w 2023 roku. Niestety jak do tej pory nie ujawniono dokładnej daty premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie