Znamy długość kampanii Diablo Immortal. Nie martwcie się też o zawartość po premierze

Diablo Immortal - demon
Mobile Newsy PC

Blizzard szykuje się na wielką premierę swojego darmowego Diablo Immortal. Fani powinni z ulgą przyjąć wiadomość o porządnym wsparciu po premierze.

Diablo Immortal początkowo okazał się obiektem kpin wiernych fanów cyklu. Blizzard w przerwie między Diablo II: Resurrected a Diablo IV postanowił wydać poboczną, nieco lżejszą (tj. nie tylko dla weteranów cyklu) odsłonę. Dobrą wiadomością jest z pewnością to, że tytuł ukazuje się zupełnie za darmo. Z drugiej jednak strony wychodzi też na urządzenia mobilne i powstawał jako gra na smartfony właśnie.

Z kolejnymi informacjami i materiałami, oczekiwanie na Immortal okazywało się coraz większe. Nawet sam niżej (no, wyżej…) podpisany od pierwszych zapowiedzi podchodził do gry z dystansem, ale z czasem okazywała się ona coraz bardziej interesująca. O tym, czy coś z tego wyjdzie, przekonamy się tak naprawdę już jutro, gdy tytuł zadebiutuje. Na ten moment możemy jednak podzielić się kolejnymi informacjami związanymi z rozgrywką.

Senior game designer Scott Burgess z Blizzarda udzielił wywiadu serwisowi GameSpot. Redaktorzy zapytali go o docelową długość głównej kampanii. Pod tym kątem tytuł ten nie ustępuje trzeciej odsłonie cyklu. Immortal ma starczyć nam na około 20 godzin. To nie wszystko, bo deweloperzy zobowiązali się do regularnego wydawania nowej zawartości.

Zamierzamy kontynuować regularne wydawanie zawartości. Naszym celem jest wypuszczanie co kilka miesięcy nowego lochu lub strefy, a wraz z nimi zupełnie nowej zawartości fabularnej, w którą gracze będą mogli grać.

– wyjaśnił Scott Burgess w wywiadzie dla GameSpot

Nie samą kampanią Diablo Immortal człowiek żyje

Twórcy wielokrotnie podkreślali, iż weterani serii nie mają się o co martwić. Ich najnowsza gra ma zaoferować znacznie więcej zawartości na premierę niż choćby Diablo III. Mimo wszystko, z myślą o użytkownikach mobilnych, produkcja ma być przystępniejsza dla nowych graczy.

Jest mroczna i posępna. Spodoba się wszystkim fanom Diablo, którzy uwielbiają się bać podczas wędrówek po lochach. Ale jest to również bardzo przystępna gra dla graczy, którzy nigdy wcześniej nie próbowali grać w Diablo.

– opisuje Burgess

Niedawno deweloperzy wyjaśniali, iż tak naprawdę jest to na ten moment najbardziej ambitna gra z serii. Już jutro premiera, a gracze teraz mogą pobierać pliki gry na PC.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie