Deus Ex: Mankind Divided bez trybu multiplayer. Ale czy to kogoś dziwi?

Twórcy Deus Ex: Mankind Divided chcą się skupić na kampanii dla pojedynczego gracza, czyli czymś, w czym naprawdę są dobrzy.

Patrick Fortier odpowiedzialny za projektowanie rozgrywki w Eidos Montreal, jasno dał do zrozumienia, że gracze nie mają co liczy na tryb rozgrywki sieciowej w nadchodzącym Deus Ex: Mankind Divided. W tej chwili, taki tryb po prostu nie pasuje do narracji i trzonu projektu.

Fortier podkreśla jednak, że nie wyklucza w przyszłości dorzucenia takiego trybu. Za przykład podaje tutaj serię Mass Effect, która dopiero w trzeciej odsłonie doczekała się multiplayera. – Seria Mass Effect jest dowodem na to, że można to zrobić. Nie mówię, że my tego nie zrobimy, ale BioWare tworzy już czwartą część tej gry, a my dopiero jesteśmy na drugiej. Jeszcze dużo nauki przed nami. W przyszłości, jeśli pójdziemy w tym kierunku, będzie to całkiem oddzielny temat do dyskusji – dodaje Fortier.

Już w zeszłym roku wydawca serii Deus Ex, czyli Square Enix enigmatycznie wypowiedziało się, że pracuje nad projektem osadzonym w świecie Deus Exa, który miałby się skupić własnie na rozgrywce w sieci. Czyżby wypowiedź Fortiera była tego małą zapowiedzią?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: