0 komentarzy

Deus Ex: Mankind Divided z animowanym trailerem z okazji piętnastolecia serii

Przytłaczający klimat cyberpunku można albo kochać, albo nienawidzić. Miłośnicy mogą świętować piętnaste urodziny nieśmiertelnej legendy tego gatunku.

Choć może trudno w to uwierzyć, to seria Deus Ex obchodzi właśnie swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji deweloperzy ze studia Eidos Montreal przygotowali króciutki, animowany trailer do najnowszej odsłony, zatytułowanej Deus Ex: Mankind Divided. Filmik – jak można się było spodziewać – jest pompatyczny i ocieka klimatem pełnym przemocy i konfliktów na tle politycznym i moralnym. Warto zwrócić uwagę na to, że pojawia się w nich też pełno ikonicznych dla serii postaci, nawet tych występujących tylko w oryginale z 2000 roku. Mała rzecz, a cieszy.

Nowe przygody Adama Jensena przeżyjemy 23 lutego przyszłego roku, kiedy to Deus Ex: Mankind Divided zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One. Trailer możecie obejrzeć tutaj:

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się