Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Deus Ex GO za darmo na Androida i iOS-a

Square Enix ostatnio chętnie dzieli się swoimi mobilnymi produkcjami z graczami. Wcześniej mogliśmy zgarnąć za darmo na zawsze Larę Croft GO i Hitmana GO; teraz przyszedł czas na przenośną wersję gry Deus Ex.

Była już pani archeolog, był Codename 47 – teraz Square Enix oferuje bezpłatnie przygody Adama Jensena. Tak jak miało to miejsce w przypadku dwóch poprzednich gier, oferta jest ważna jedynie przez określony czas – 7 maja tytuł wróci do swojej standardowej ceny (30 złotych).

A póki co Deus Ex GO jest dostępne bez żadnych opłat zarówno na Androida, jak i iOS-a. Tę pierwszą wersję znajdziecie w sklepie Google Play, a po drugą odsyłamy do Apple Store.

Mobilne tytuły z serii GO od Square Enix przeszły gatunkową transformację przy przenoszeniu z większych platform, stając się łamigłówkami logicznymi, co zdaje egzamin. Nasze główne zadanie w Deus Ex GO to przedostawanie się do określonych miejsc, do czego niezbędna jest cicha eliminacja strażników, hakowanie technologii i manipulowanie elementami otoczenia. Bohater musi niejednokrotnie korzystać z transludzkich ulepszeń jego ciała. Produkcja składa się z ponad 50 poziomów o różnej trudności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się