Destiny na PS Vita prezentuje się świetnie. Zobaczcie, jak rozwiązano sterowanie

W nadchodzącą strzelaninę od Bungie zagramy również na małym ekranie Vity.

Premiera Destiny nadchodzi wielkimi krokami, a jeśli kupicie tytuł na stacjonarną konsolę Sony, będziecie mogli strumieniować grę na handhelda. W poniższym materiale pokazano właśnie, jak wielkie Przeznaczenie prezentuje się w miniaturce.


Bungie naprawdę postarało się, by zoptymalizować sterowanie na PS Vita. Tylny panel dotykowy konsolki w ogóle nie będzie używany, co pozwoli pewnie chwycić handhelda bez obawy, że uruchomimy przypadkiem jakieś funkcje pod panel przypisane.

W ciekawy sposób wykorzystano natomiast ekran dotykowy konsoli. Jeśli przyciśniemy lewą jego część, rzucimy w przeciwnika granatem. Naciśnięcie prawej części oznacza cios Melee, a środkowej – wezwanie ducha lub powrót na orbitę. Strzał z broni oddajemy tylnym przyciskiem R, a sprint załączmy wciskając dół na krzyżaku.

Sterowanie w Destiny na PS Vita

Destiny-PS-Vita-sterowanie
Destiny
wyjdzie na konsole PlayStation 3, PS4, X360 oraz XONE już 9 września (tutaj oraz tutaj zobaczycie różnice między wersjami na poszczególne platformy). Zachęcamy również do skorzystania z 17 kodów do Destiny na darmową zawartość, a poniżej prezentujemy obiecany materiał z rozgrywki Destiny na PS Vita (Remote Play z PS4).

Destiny na PS Vita – tak się prezentuje

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet