Uszy do wymiany. Gracze Destiny 2 przerażeni nietypowym błędem

Destiny 2 - gracz nękał dewelopera, bo chciał rasistowskie DLC
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Zapowiedź kolejnego dodatku do Destiny 2 już za nami, a na serwerach od kilku dni trwa najnowszy sezon. Do gry powrócił między innymi jeden z klasycznych rajdów, King’s Fall, ale niestety jego premiera nie obyła się bez problemów… wyjątkowo przerażających problemów.

Wyobraźcie sobie, że bijecie pewnego niezbyt sympatycznie wyglądającego bossa, wokół panuje chaos i skupiacie się na unikaniu czyhającej na każdym kroku śmierci i nagle słyszycie to:

Można się nieźle przestraszyć, prawda? Niestety pech chciał, że problem pojawił się akurat w czasie premiery rajdu, a więc doświadczyć go mogło naprawdę wielu graczy. Firma Bungie pracuje już nad pozbyciem się błędu, a na stosowną łatkę zapewne nie poczekamy zbyt długo. Jeśli planujecie ograć King’s Fall, lepiej posłuchajcie rady twórców i nie odpalajcie go ze standardowymi ustawieniami głośności, bo Wasze uszy mogą tego mocno pożałować.

Macie też ostatnią chwilę na sprawdzenie wszystkich dodatków do Destiny 2 zupełnie za darmo. Do 30 sierpnia możecie skorzystać z opcji wypróbowania obecnych w grze kampanii fabularnych bez dodatkowych opłat.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie