3 dodatki do Destiny 2 za darmo na tydzień. Jest też specjalny prezent w Epic Games Store

Destiny 2 - Bungie ogranicza kontakt z graczami przez groźby
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli szukaliście odpowiedniego momentu na sprawdzenie Destiny 2, chyba wreszcie nadszedł. Bungie świętuje zapowiedź nowego rozszerzenia z przytupem. Rusza darmowy tydzień z dodatkami do gry,

Od teraz do 30 sierpnia wszystkie kampanie fabularne z dostępnych obecnie dodatków do hitu Bungie (Poza Światłem, Twierdza Cieni, Królowa-Wiedźma) będą dostępne do ogrania za darmo na wszystkich platformach. Bezpłatnie zapoznamy się również z aktywnościami pobocznymi.

Oczywiście darmowy tydzień z dodatkami nie oznacza, że cała zawartość Destiny 2 jest dostępna dla każdego. Bezpłatnie nie sprawdzimy chociażby aktualnej przepustki sezonowej oraz pakietu świętującego 30-te urodziny studia Bungie.

Jest jednak sposób na zgarnięcie wspomnianych urodzinowych bonusów za darmo i zatrzymanie ich na zawsze. Drugie Destiny jest wreszcie dostępne w Epic Games Store i w ramach powitalnego prezentu gracze mogą zgarnąć paczkę 30th Anniversary Pack bez opłaty. A odebrać warto, bo paczka oferuje sporo wartej uwagi zawartości, w tym dostęp docenionego przez graczy lochu, w którym czekają na Was rzadkie przedmioty.

Warto dodać, że dodatki do gry doczekały się promocji w wielu cyfrowych sklepach. Rozszerzenie Królowa-Wiedźma da się wyrwać w cenie około 100 zł.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie