Zapowiedziano Destiny 2: Upadek Światła. Nowy dodatek zabierze graczy do miasta rodem z Cyberpunka

Destiny 2: Upadek Światła zapowiedziane. Miasto rodem z Cyberpunka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Studio Bungie wreszcie zaprezentowało Destiny 2: Upadek Światła – nowy dodatek do cenionego looter shotera. Opublikowano nowiutki zwiastun i szereg ekscytujących informacji na temat nowości nadchodzących do gry.

Rozszerzenie zadebiutuje 28 lutego 2023 roku i jest już dostępne w przedsprzedaży w wersji standardowej i z przepustką roczną. Dodatkowo Bungie przygotowało edycję kolekcjonerską, która jest jeszcze dostępna w sklepie studia.

Dodatek kontynuuje Sagę o Ciemności i Świetle. Tym razem Strażnicy trafią na planetę Neptun, gdzie zwiedzą oblężone przez siły Ciemności miasto rodem z Cyberpunka 2077, Neomunę. W Upadku Światła nie zabraknie dwóch aktualnie najistotniejszych antagonistów: Calusa i Świadka, choć nie ma jeszcze pewności co do tego, jak dużą rolę tym razem odegra tajemniczy przywódca armii Ciemności.

Destiny 2: Upadek Światła to nie tylko nowa zawartość fabularna i aktywności poboczne, ale również świeżutka podklasa – Pasmo. Strażnicy znów będą mogli ujarzmić moce Ciemności i tym razem zyskają umiejętności pozwalające na szybkie i zabójcze poruszanie się po polu bitwy.

Wraz z wprowadzeniem dodatku do gry trafi szereg nowości, które znacznie odmienią doświadczenie zarówno nowych graczy, jak i weteranów Destiny 2.

Do Destiny 2 zmierzają ogromne nowości

Bungie potwierdza, że kończy z usuwaniem starszych dodatków z gry. Od premiery Upadku Światła z produkcji będzie znikać jedynie zawartość sezonów, a kampanie fabularne pozostaną nieruszone.

Destiny 2 zyska również system reputacji. Ma on pomóc nowym graczom odnaleźć się w świecie tytułu Bungie, ale też nagrodzić starszych stażem użytkowników, którzy chętnie angażują się w pomoc nowicjuszom.

Pojawi się także wyczekiwany wbudowany w grę system poszukiwania współgraczy do trudniejszych aktywności, w tym rajdów. Narzędzie pozwoli na wyszukiwanie grupy do wspólnej zabawy w podobny sposób, jak umożliwia to obecnie aplikacja towarzysząca Destiny 2.

To jedynie wierzchołek nowości zmierzających do hitu studia Bungie wraz z rozszerzeniem Destiny 2: Upadek Światła. Jeśli ominął Was pokaz nowości zmierzających do tego tytułu, w tym miejscu znajdziecie jego kompletne podsumowanie.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie