Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Destiny 2: Poza Światłem, Sezon Nadejścia i wersja na PS5 i Xbox Series X

Deweloper ujawnia dodatek Destiny 2: Poza Światłem oraz kolejny rozdział w grze. Dodatkowo potwierdzono, że tytuł pojawi się na PS5 i Xbox Series X.

Bungie ogłosiło dziś nowy rozdział w uniwersum Destiny 2, jednocześnie informując o ogólnoświatowej premierze nowego dodatku Destiny 2: Poza Światłem, który ukaże się 22 września 2020 roku. Oprócz pierwszych informacji na temat nadchodzącego dodatku Bungie ujawniło także nowy sezon w Destiny 2– Sezon Nadejścia, który ma dziś swoją premierę.

Bungie ogłosiło dziś również, że gra Destiny 2 będzie dostępna na konsolach nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X. Ponadto zakupiony przez graczy dodatek Destiny 2: Poza Światłem zostanie przeniesiony na Xbox Series X przy pomocy technologii Smart Delivery. Materiał zakupiony na PlayStation 4 będzie można przenieść na PlayStation 5 za darmo. Więcej informacji na temat Destiny 2 na konsolach nowej generacji zostanie podane w nadchodzących miesiącach.

Destiny 2: Poza Światłem – szczegóły dodatku

Z pradawnych Piramid nad Europą zrodziła się nowa moc, a pod nimi powstało mroczne imperium. W dodatku Destiny 2: Poza Światłem Strażnicy poznają odmieniony wszechświat z nowym miejscem docelowym, nowymi przygodami i nowymi mocami do odkrycia.

  • Odkryj Europę: W Poza Światłem Strażnicy odwiedzą nowe miejsce docelowe: zamarznięty księżyc Jowisza – Europę. Staw czoła bezlitosnym, lodowatym obszarom, przedostań się do obiektu BrayTech ze Złotego Wieku i odkryj spoczywające pod pradawnym lodem tajemnice.
  • Zawładnij Ciemnością: Wraz z nowym zagrożeniem, pojawia się tajemnicza moc – staza. Wywodząca się z Ciemności nowa moc żywiołów, podobnie jak moc elektryczna, słoneczna i próżniowa, pozwoli Strażnikom na korzystanie ze spektakularnych superzdolności i zdominowanie pola bitwy. Tytani, Czarownicy oraz Łowcy, każdy będzie posługiwał się stazą w inny sposób. Szczegóły dotyczące stazy zostaną podane pod koniec lata.
  • Nowy najazd: Pod zamarzniętą tundrą Europy leży Krypta z Głębokiego Kamienia. Przez wieki pozostawała uśpiona. Strażnicy sprawdzą swoje umiejętności oraz to, jak radzą sobie z pracą w zespole w nowym sześcioosobowym najeździe, w którym czekają wspaniałe nagrody.
  • Powrót Eramis: Podzielone Rody Upadłych zjednoczyły się pod sztandarem Upadłej Kell Ciemności Eramis i stworzyły nowe imperium na Europie. Opuszczona przez Wędrowca i Światło Eramis wyrusza w podróż ku Ciemność i na konfrontację ze Strażnikami.

racze mogą zamówić Destiny 2: Poza Światłem w przedsprzedaży, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do egzotycznej obudowy Ducha oraz legendarnego emblematu. Posiadacze cyfrowej edycji specjalnej uzyskają także natychmiastowy dostęp do egzotycznej emotki „Zamrożony berek”. Dodatek Destiny 2: Poza Światłem można zamawiać w przedsprzedaży na Steam, Stadia i Xbox One, a wkrótce także w PlayStation Store.

Sezon Nadejścia – szczegóły

Mroczne przepowiednie docierają do Układu Słonecznego a w kosmicznej pustce rozlega się sygnał. W cieniu tajemniczej Piramidy Strażnicy muszą znaleźć odpowiedzi. Tocząca się w ewoluującym wszechświecie Destiny historia ma swój dalszy ciąg w jedenastym sezonie: Sezonie Nadejścia.

Od dziś gracze mogą wziąć udział w nowych aktywnościach, odkrywać nowy sprzęt i stać się częścią nowego rozdziału w uniwersum Destiny 2.

  • Nowy loch: Jeszcze dziś Strażnicy stawią czoła nowemu wyzwaniu w lochu „Przepowiednia” dostępnym dla wszystkich graczy Destiny 2. Zmierz się z tajemnicą i odblokuj nowy pancerz koncernu DAITO oraz odświeżone zestawy pancerza Prób Dziewiątki.
  • Rozszyfruj Ciemność: W trakcie trwania sezonu Ciemności będzie wysyłać wiadomości na Io. Udaj się do Kolebki na Io, aby odkryć te ukryte przekazy.
  • Wydarzenie publiczne Kontakt: Dołącz do innych Strażników w wydarzeniach publicznych pod nowo przybyłą Piramidą na Io, gdzie zebrali się przyciągnięci niewykorzystaną mocą wrogowie ludzkości.
  • Nowe nagrody: Skupiając nowe engramy w Sezonie Nadejścia, gracze mogą decydować o tym, jakie dostaną nagrody. W nowym systemie skupiania engramów gracze będą mogli zdobyć zdolność umożliwiającą dostosowywanie nagród.
  • Nowy sprzęt:  W trakcie przygotowań do odparcia nowego zagrożenia ludzkości gracze będą mogli zdobyć niesamowitą broń. Posiadacze przepustki sezonowej natychmiast odblokują nowy egzotyczny granatnik „Wygasła skarbnica” oraz sezonowy zestaw pancerza.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%