Bungie pojawiło się na konferencji Sony z takim oto materiałem

Zachęceni, by zagrać?

Destiny 2 pojawiło się na konferencji Sony z okazji targów E3 2017. Dostaliśmy poniższy zwiastun i przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką ekskluzywną zawartość do gry otrzymają posiadacze PlayStation 4.

Jeśli zagracie w Destiny na PS4, na czasową wyłączność zgarniecie jedną mapę PvP, strike Lake of Shadows, ekskluzywne elementy pancerza, statek City Apex i egzotyczną broń Borealis.

Jest również informacja dla pecetowców. Data premiery Destiny 2 na PC została zaplanowana na 24 października, czyli sporo później po wersjach konsolowych. Tytuł pojawi się bowiem na PS4 i Xbox One już 6 września.

Jeszcze przed premierą zorganizowane zostaną zamknięte testy beta Destiny 2 dla graczy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe. W przypadku PS4 szykujcie się na 18 lipca, a jeśli będziecie chcieli sprawdzić betę na Xbox One, rozpocznie się ona 19 lipca. Od 21 lipca beta zostanie natomiast udostępniona wszystkim posiadaczom konsol bez względu na to, czy złożyli pre-order, czy też nie. W sierpniu wystartuje natomiast beta Destiny 2 na PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.