Destiny 2 do pobrania za darmo. Przygotujcie się na free to play i Twierdzę Cieni

Destiny 2 do pobrania za darmo. Przygotujcie się na free to play i Twierdzę Cieni
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Bungie przenosi się z Destiny 2 na Steam, gdzie możemy już teraz pobrać grę zupełnie za darmo. 

Na początku tego roku Bungie rozstało się z Activision i zabrało ze sobą prawa do marki Destiny. Teraz druga część gry zostaje przenoszona z Battle.net na Steam, a deweloper całkowicie zmienia model biznesowy, postanawiając dać strzelance drugą młodość.

Destiny 2 za darmo, a dodatki za kasę

Możemy już dzisiaj przejść na Steam i pobrać plik z grą Destiny 2 za darmo. Tym samym przygotujemy się na start wersji darmowej, która zostanie odblokowana w dniu 1 października.

Gdy Destiny 2: Twierdza Cieni ujrzy światło dziennie, wersja PC Destiny 2 zostanie przeniesiona na platformę Steam. Dotychczasowi gracze Destiny 2 na PC będą mogli przenieść swoich Strażników, wyposażenie, postępy w grze, srebro i poprzednie zakupy z Battle.net na Steam zupełnie za darmo. Dołożymy wszelkich starań, by migracja odbyła się płynnie i nie sprawiła naszej społeczności graczy na PC żadnych problemów – czytamy w komunikacie Bungie.

Wspomniane Destiny 2: Twierdza Cieni to ogromny dodatek, który zadebiutuje właśnie 1 października i będzie płatny. Deweloperzy liczą na to, że rozdając podstawową wersję gry, skuszą wielu z nas do sięgnięcia po płatną zawartość.

Destiny 2: Twierdza Cieni nie wymaga żadnego z poprzednich dodatków do Destiny 2. Tak deweloper opisuje nadchodzącą zawartość: Spośród cieni naszego księżyca wypełzły nowe okropieństwa. Dręczona wizjami Eris Morn powraca. Dołącz do niej i zniszcz te koszmary, zanim rozprzestrzenią się poza księżyc i cofną ludzkość do Ery Ciemności.

Twierdza Cieni zawiera:

  • Nową lokację – Księżyc.
  • Nowe misje fabularne i wymagające zadania
  • Nowy loch
  • Nowy egzotyczny sprzęt
  • Nowy najazd
  • Przepustkę sezonową na Sezon Nieśmiertelnych

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie