Nowy survivalowy horror FPP zostanie udostępniony za kilkanaście godzin

Tajemnicza wyspa pełna potworów i zjaw. Szykujcie się na mocna akcję.

HypeTrain Digital oraz Nearga ogłaszają, że Desolate zadebiutuje 8 lutego w programie wczesnego dostępu na Steam. Z tej okazji deweloper wypuścił fabularny zwiastun produkcji, który zobaczycie poniżej wraz z wcześniejszym filmikiem, prezentującym fragmenty rozgrywki.

Czym jest DesolateTo survivalowy horror z perspektywy pierwszej osoby. Odkryj otwarty świat pełen tajemnic i nierozwiązanych zagadek w zespole badawczym złożonym z czterech graczy lub zrób to samodzielnie – czytamy na karcie produktu na Steam.

Cechy gry:

 • Mroczna przeszłość

  Odkryj tajemniczą wyspę pełną opuszczonych osiedli, baz wojskowych i tajnych ośrodków. Badaj zagadki wyspy – szukaj listów i pamiętników jej byłych mieszkańców, aby odkryć tajemniczą historię.

 • Staw czoła zagrożeniom

  Walcz na śmierć i życie z potworami, rabusiami, żołnierzami i zadawaj krytyczne obrażenia, ukrywając się w cieniu. Badaj stwory znalezione na wyspie Granichny i zdobądź przewagę dzięki coraz większej wiedzy.

 • Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

  Dołącz do drużyny złożonej z czterech graczy. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom opartym na pracy zespołowej, tj. ożywiania pokonanych członków, możesz zwiększyć swoje szanse, aby zmierzyć się z niebezpieczeństwami czyhającymi na wyspie. Albo zagraj w trybie jednoosobowym jako samotny wilk, wystawiając na próbę swoją odwagę.

 • Odżywiaj się odpadkami

  Odblokuj nowe umiejętności i trenuj je, aby zwiększyć szanse na przetrwanie. Zbieraj przepisy i składniki do wytwarzania, modyfikowania i ulepszania broni oraz wyposażenia. Dobieraj nowe ubrania i pancerze dla swojego Wolontariusza, gdy żerujesz na odpadkach, przemierzając wyspę.

 • Nie daj się zwariować (albo postradaj zmysły)

  Zadbaj nie tylko o swoją kondycję fizyczną, ale także psychiczną. Obłęd panujący na wyspie Granichny zmieni sposób, w jaki postrzegasz świat zewnętrzny oraz samego siebie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.