Nowa gra Battle Royale od twórców S.T.A.L.K.E.R.!

Gry z gatunku Battle Royale wyrastają jak grzyby po deszczu po sukcesie Playerunknown’s Battlegrounds. Oto zapowiedź kolejnego tytułu.

Focus Home Interactive oraz Vostok Games – złożone z ludzi odpowiedzialnych wcześniej za serię S.T.A.L.K.E.R. – ogłosili, że ​​pracują nad nową post-apokaliptyczną strzelanką Battle Royale z perspektywy pierwszej osoby. Mowa o Fear of the Wolves, które ma pojawić się na rynku w 2018 roku.

Fear the Wolves wrzuci graczy na mapę, w drużynach lub jako samotne wilki, wyniszczoną promieniowaniem Czarnobyla. Klasyczny tryb Battle Royale to walka 100 osób, z których tylko jedna może wyjść z opresji cała. Oprócz tego deweloperzy zapowiadają inny tryb, mający wnieść nieco świeżości do Battle Royale.

Tutaj gracze będą musieli martwić się nie tylko o to, czy inny zawodnik ich nie odstrzeli. Na wrogich pustkowiach wszyscy są zagrożeni przez śmiertelne anomalie i dynamicznie zmieniającą się pogodę. Cykl dnia i nocy nieustannie zmusza ocalałych do dostosowania swoich strategii, a wycie zmutowanych stworzeń odbija się echem w każdym zakątku mapy.

Więcej szczegółów na temat Fear the Wolves zostanie zaprezentowanych uczestnikom wydarzenia prasowego What’s Next de Focus w Paryżu, w lutym tego roku. Gra zmierza na PC oraz konsole. Early Access ma wystartować na komputerach w tym roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.