Denis Załęcki protestuje! Zawodnik Clout MMA zmienia wynik walki

Denis Załęcki
Wiadomości

Do nietypowej sytuacji doszło po jednej z walk w ramach gali Clout MMA 5. Denis Załęcki, popularny “Bad Boy” został ogłoszony przegranym w starciu z Michałem “Wampirem” Pasternakiem. Zawodnik nie zgodził się z werdyktem sędziów, po czym złożył stosowny proces. Ostatecznie przyznano mu rację, a wynik walki zmieniono.

Protest na Clout MMA 5. Denis Załęcki zmienia wynik

Chociaż decyzje sędziowskie wydają się być wiążące, to nie zawsze zawodnicy zgadzają się z nimi w pełni. Tak było w przypadku ostatniej gali Clout MMA 5, na której doszło do ciekawego pojedynku. W oktagonie Denis Załęcki podejmował Michała Pasternaka. Walka zakończyła się zwycięstwem tego drugiego, podczas gdy pierwszy zupełnie się z rezultatem nie zgadzał.

Sędziowie powołani do walki:

  • Paweł Stasiak
  • Tomasz Haczyński
  • Marcin Klonowski

Ostatecznie jednak protest Załęckiego doprowadził do ponownego rozpatrzenia wyników punktowych i zmiany ostatecznego rezultatu starcia. Jak przyznał Haczyński, walka powinna być punktowana 28-28 i jego ocena jak najbardziej daje remis.

Zobacz też: Tomasz Adamek na FAME 22: Ultimate?

Poprawiony werdykt ogłoszono już w mediach społecznościowych federacji.

Źródło: mma.pl

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie