Za darmo udostępnili grę na PS4 wartą 250 zł. Przez przypadek…

Za darmo udostępnili grę na PS4 wartą 250 zł. Przez przypadek…
Gry za darmo Newsy Polecamy PS4

Takie pomyłki nie zdarzają się często. SEGA, zamiast wersji demo najnowszej gry na PS4, udostępniła omyłkowo pełną wersje gry!

Wczoraj SEGA udostępniła w PlayStation Store demo gry Yakuza 6: The Song of Life, której premiera została przewidziana na 17 kwietnia tego roku. Demo mogliśmy pobierać zarówno z Amerykańskiego, jak i Europejskiego sklepu Sony.

Co ciekawe, wersja demo zajmuje naprawdę dużo miejsca na dysku PlayStation 4. Plik waży aż 36 GB! Jak się okazało, SEGA pozwoliła pobrać graczom pełny tytuł i ustawiła w nim blokadę, za którą w ramach demo nie możemy przejść. Ku zdziwieniu niektórych graczy ze Stanów Zjednoczonych oraz samego wydawcy, owa blokada nie zawsze… zadziałała.

W efekcie wielu użytkowników PlayStation 4 z USA (o Europie nic nie wiadomo) dostało w prezencie pełną wersję Yakuza 6: The Song of Life, której podstawowa wersja w PS Store kosztuje 249 zł. Nie dość, że dostali, to jeszcze przed premierą.

Co na to SEGA? Plik z wersją demo Yakuza 6 został początkowo ściągnięty z PS Store, a wydawca przepraszał, badał sprawę i obiecywał, że jak tylko wszystko zostanie naprawione, wersja próbna ponownie zostanie udostępniona do pobrania. Przed chwila demo powróciło do życia, z pewnością porządnie załatane. To jak pobieracie?

Demo Yakuza 6 na PS4 do pobrania:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie