Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Za darmo udostępnili grę na PS4 wartą 250 zł. Przez przypadek…

Takie pomyłki nie zdarzają się często. SEGA, zamiast wersji demo najnowszej gry na PS4, udostępniła omyłkowo pełną wersje gry!

Wczoraj SEGA udostępniła w PlayStation Store demo gry Yakuza 6: The Song of Life, której premiera została przewidziana na 17 kwietnia tego roku. Demo mogliśmy pobierać zarówno z Amerykańskiego, jak i Europejskiego sklepu Sony.

Co ciekawe, wersja demo zajmuje naprawdę dużo miejsca na dysku PlayStation 4. Plik waży aż 36 GB! Jak się okazało, SEGA pozwoliła pobrać graczom pełny tytuł i ustawiła w nim blokadę, za którą w ramach demo nie możemy przejść. Ku zdziwieniu niektórych graczy ze Stanów Zjednoczonych oraz samego wydawcy, owa blokada nie zawsze… zadziałała.

W efekcie wielu użytkowników PlayStation 4 z USA (o Europie nic nie wiadomo) dostało w prezencie pełną wersję Yakuza 6: The Song of Life, której podstawowa wersja w PS Store kosztuje 249 zł. Nie dość, że dostali, to jeszcze przed premierą.

Co na to SEGA? Plik z wersją demo Yakuza 6 został początkowo ściągnięty z PS Store, a wydawca przepraszał, badał sprawę i obiecywał, że jak tylko wszystko zostanie naprawione, wersja próbna ponownie zostanie udostępniona do pobrania. Przed chwila demo powróciło do życia, z pewnością porządnie załatane. To jak pobieracie?

Demo Yakuza 6 na PS4 do pobrania:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%