Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Na tę dzisiejszą premierę czekało miliony graczy

W końcu na rynku pojawiła się wyczekiwana gangsterska opowieść.

Cenega informuje, że 17 kwietnia do sprzedaży trafiła gra akcji Yakuza 6: The Song of Life. Tytuł ukazał się w angielskiej (napisy) i japońskiej (dubbing) wersji językowej na konsole PlayStation 4 w dwóch wydaniach: limitowanym – Essence of Art Edition oraz kolekcjonerskim – After Hours Premium Edition.

Warto zaznaczyć, że limitowana premierowa edycja Essence of Art Edition oprócz gry zawiera artbook w twardej oprawie z ponad 20 grafikami przygotowanymi przez fanów Yakuzy. Wydanie to jest dostępne w cenie edycji standardowej do wyczerpania zapasów.

Gra ukazała się również w edycji kolekcjonerskiej – After Hours Premium Edition, w której oprócz artbooka znajdują się także zdobione motywami z gry 2 szklanki (280 ml), 2 kamienne kostki chłodzące, 2 podkładki pod szklanki i gra w kolekcjonerskim pudełku.

Źródło: Cenega

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%