Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo Resident Evil 2 Remake zostanie dołączone do Resident Evil 7?

Tajemniczy kod może na to wskazywać.

Resident Evil 7 zadebiutuje 24 stycznia 2017 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł zapowiada się naprawdę przerażająco i wielu fanów horrorów czeka na niego z niecierpliwością, a bonusowym smaczkiem dodawanym do niego może okazać się… demo Resident Evil 2 Remake.

Na początek zaznaczamy jednak, że to niepotwierdzona informacja, zatem należy traktować ją z przymrużeniem oka. Jej źródłem jest forum Reddit, którego jeden z użytkowników odkrył ciekawe podobieństwo między kodem pojawiającym się w sekwencji otwierającej Resident Evil 7: Beginning Hour a kodem produktu Resident Evil na pierwsze PlayStation, gdzie do gry dołączane było demo Resident Evil 2.

Zbieg okoliczności, czy może Capcom w taki sposób daje nam do zrozumienia, że kupując Resident Evil 7 dostaniemy również demo Resident Evil 2 Remake? Jak sądzicie?

Demo Resident Evil 2 Remake zostanie dołączone do Resident Evil 7?
Demo Resident Evil 2 Remake zostanie dołączone do Resident Evil 7?

Resident Evil 2 Remake potwierdzony przez Capcom

W sierpniu 2015 roku jeden z producentów w Capcomie potwierdził, że pracuje nad odświeżoną wersją Resident Evil 2. Nie da się ukryć, że przez miłośników serii, jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych remake’ów.

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że Capcom od dłuższego czasu skupiało swoje siły na Resident Evil 7, nie spodziewamy się szybkiej premiery nowej wersji RE 2. Ktoś z Was czeka na tę produkcję?

Poniżej znajdziecie krótki filmik od producenta, który potwierdza nową wersję starego hitu:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%