Za darmo przed premierą na PS5 i PS4! Demo „podniebnej” gry z bestiami

Demo Granblue Fantasy: Relink
Newsy PS4 PS5

Macie okazje, by jeszcze przed premierą przekonać się, warto wydać 259 zł na nową grę od studia Cygames. W PS Store pojawiło się demo, które pobierzesz za darmo na PS5 i PlayStation 4.

To już drugie demo, jakie opisujemy w tym tygodniu. Dopiero co zachęcaliśmy Was do sprawdzenia za darmo nowej odsłony Prince of Persia od Ubisoftu, a dzisiaj pora na inną grę akcji. W PlayStation Store możemy pobrać RPG akcji, które powstało m.in. przy współpracy studia PlatinumGames. To oni odpowiadają za tak uznane serie, jak Bayonetta oraz NieR: Automata. Mowa o Granblue Fantasy: Relink, które ostatecznie przeszło w ręce studia Cygames. Czy tytuł wart jest zainteresowania? Cóż, sprawdźcie to bez wydawania kasy. A jeśli postanowicie ostatecznie go kupić, to zawsze przyda się promocja na doładowania PSN.

Granblue Fantasy: Relink – demo na PS5 i PS4 do pobrania

Pełna wersja gry zadebiutuje 1 lutego 2024, lecz już teraz możecie pobrać wersje demonstracyjną z PlayStation Store. Deweloper wyjaśnił, co znajdziemy w takiej wersji.

Demo Granblue Fantasy: Relink na PS5 i PS4 do pobrania w PS Store. Zawiera trzy tryby gry.
Demo Granblue Fantasy: Relink na PS5 i PS4 do pobrania w PS Store. Zawiera trzy tryby gry.

Zatem sprawdzimy tryb fabularny Story Mode, w którym zdobędziemy specjalną nagrodę. Nie wiadomo, co to za bonus, ale wiemy, że będziemy mogli go przenieść do pełnej wersji tytułu po jego zakupie. Następnie czeka na nas tryb Quest Mode. Tutaj wybierzemy jedną z jedenastu postaci (tyle dostaniemy w demo) i rozegramy potyczki w pojedynkę lub w kooperacji. Również za ukończenie tego trybu czekają tajemnicze nagrody, którymi nacieszymy się w pełnej wersji Granblue Fantasy: Relink. Na koniec możemy sprawdzić Tutorial Mode, zatem to dobry sposób na poznanie wszystkich ataków i taktyk w grze.

Niestety, wersja demo nie oferuje zapisów stanu gry, więc oprócz przeniesienia do pełnej wersji wspomnianych nagród, 1 lutego będziemy rozpoczynali całą przygodę od początku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie