Doładowania PSN w promocji. Najtaniej kupisz PS Plus i gry w PS Store

doladowania-psn-promocja
Newsy PS4 PS5

Promocja na doładowania portfela PSN przekłada się na ogromne oszczędności podczas zakupów w PS Store. Dzięki temu kupimy tanio PS Plus oraz gry na PS5 i PlayStation 4.

Zdecydowana większość graczy preferuje obecnie zakupy cyfrowe. Jednak ceny gier w PS Store nie zawsze są satysfakcjonujące, dlatego każdy szuka sposobu, by zapłacić mniej. I tutaj z pomocą przychodzi promocja na doładowania portfela PSN. Możemy mieć np. 200 zł do wydania w sklepie PlayStation, wydając realnie około 165-175 zł. Możemy mieć „stówkę” na gry, a poniesiemy koszt około 82-86 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że nowe gry AAA potrafią kosztować nawet ponad 300 zł, z tanimi doładowaniami możemy oszczędzić około 40-60 zł, a to już spora kasa. Analogicznie, taniej kupimy abonament PS Plus Essential, Extra czy Premium oraz wszystkie dodatki do gier, które są dostępne w PS Store.

Doładowania PSN w promocji – jak tanio doładować portfel w PS Store?

Sprawa jest banalnie prosta. Kupując kartę dodającą fundusze do naszego wirtualnego portfela, otrzymujemy kod. Należy go aktywować w PS Store tak samo, jak aktywujemy wszystkie inne gry i produkty w sklepie PlayStation. Jedną z najlepszych ofert w sieci na tanie doładowania PSN posiada sklep Instant Gaming. To firma z bardzo dobrymi opiniami, więc możemy robić tam zakupy bez żadnych obaw. Zobaczcie, jak wyglądają ceny doładowań do PS Store w IG:

Karty doładowujące do PlayStation Network. Różne rodzaje kwot, za jakie można doładować nasze konto PlayStation
Kup w promocji karty do PlayStation Network. Różne rodzaje kwot, za jakie można tanio doładować konto PlayStation.

W tanie doładowania PSN warto zaopatrzyć się nawet wtedy, a może przede wszystkim wtedy, gdy Sony odpala promocje w PS Store. Wyobraźcie sobie, że dana gra została przeceniona ze 130 zł na 100 zł. Jeśli doładujesz portfel kartą z promocji, zrobisz sobie dodatkowy rabat i zapłacisz ostatecznie 82-86 zł (w zależności od aktualnej ceny karty 100PLN).

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie