Demo Battlefield Hardline jeszcze przed premierą. Kampania to 10 godzin gry

Domyślacie się, kto zagra pierwszy?

Rozwiązanie zagadki nie wydaje się szczególnie trudne. Electronic Arts udostępni wersję próbną Battlefield Hardline w ramach swojej usługi EA Access, do której dostęp mają właściciele konsoli Xbox One.


Jeśli jesteście w EA Access, 10-godzinne demo Battlefield Hardline dostaniecie już 12 marca, czyli na tydzień przed premierą tytułu. Będziemy mogli wówczas zagrać w kampanię (jedynie prolog oraz pierwszy rozdział) oraz sprawdzić siły w siedmiu trybach multiplayer.

Wszystkie postępy zdobyte podczas dziesięciu godzin rozgrywki będziemy mogli przenieść do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujemy się na jej zakup. Poniżej zamieszczamy filmik zwiastujący wersję próbną.

Twórcy gry zdradzili ponadto na Twitterze, że w kampanii dla pojedynczego gracza znajdzie się w dniu premiery tytułu 10 misji. Wszystkie przejdziemy wcielając się w policjanta Nicka Mendozę. Ma nam to zająć około 10 godzin, czyli na jedną misję poświęcimy około godzinki. Kolejne epizody do trybu solo mogą się pojawić w późniejszym czasie w ramach DLC.

Ian-Milham-HardlineJak informowaliśmy wczoraj, Battlefield Hardline osiągnęło już złoty status. Dotyczy to wersji na wszystkie platformy oraz dla każdego z regionów. Zostaje więc spokojnie czekać na premierę. Ta nastąpi 19 marca na PC oraz konsolach: Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PS4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet