Darmowa strzelanina na PC, PS4 i Xbox One zapowiedziana

0 komentarzy

Nowe wcielenie strzelaniny sprzed kilku lat zostało właśnie potwierdzone. Defiance 2050 będzie grą darmową, w którą pogramy na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji – PS4 i Xbox One.

W 2013 roku studio Trion Worlds wydało strzelaninę MMO Defiance, w którą mogliśmy pobawić się na blaszkach oraz PlayStation 3 i Xbox 360. Teraz deweloperzy przedstawiają Defiance 2050, które prawdopodobnie będzie rozbudowaną wersją tamtej gry. W odróżnieniu od pierwowzoru, najpierw płatnego i dopiero w późniejszym czasie udostępnionego za free, Defiance 2050 od początku jest tworzone jako gra za darmo.

Jak czytamy na łamach serwisu DSO GamingDefiance 2050 odtwarza oryginalną grę od podstaw, aby dostosować ją do platform obecnej generacji. Mamy otrzymać zaktualizowane tekstury, wyższą rozdzielczość i lepszą płynność.

Defiance 2050 ma być jednak czymś więcej niż zwykłym graficznym remasterem, ponieważ znaczne ulepszenia mają objąć system rozgrywki. Obecne konsole i komputery PC pozwalają zespołowi deweloperów wdrażać funkcje i ulepszenia, których domagali się fani oryginalnej gry. Chodzi m.in. o większą liczbę graczy, którzy znajdą się jednocześnie na mapie.

Póki co, mamy krótki teaser Defiance 2050 oraz dzienniki dewelopera. Niedługo mają wystartować testy strzelaniny, do których można już teraz się zgłaszać na oficjalnej stronie produkcji.


Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się