W Defiance będzie można niebawem zagrać za darmo

0 komentarzy

Tytuł przechodzi ma model free to play.

Produkcję będzie można odpalić nie ponosząc żadnych opłat, zarówno w przypadku komputerów klasy PC jak i konsol. Najwcześniej zagrają posiadacze blaszaków 4 czerwca, właściciele PS3 w lipcu, natomiast użytkownicy Xboksa 360 w nieskonkretyzowanej przyszłości.

Gracze, którzy dotychczas opłacali abonament nie muszą się jednak czuć oszukani. Otrzymają oni bowiem od studia Trion World Network szereg profitów, obejmujących m.in. różnego rodzaju premie, skrzynkę z przydatnymi przedmiotami i 10% rabat do wykorzystania w wirtualnym sklepie.

Defiance to gra MMO osadzona w realiach science-fiction. Akcja nawiązuje bezpośrednio do amerykańskiego serialu SyFy. To co dzieje się na ekranie telewizora w trakcie trwania filmu, przekłada się na wydarzenia w świecie gry (i odwrotnie). Obie produkcje łączy więc jedno uniwersum.

Fabuła koncentruje się wokół inwazji obcej rasy na naszą planetę. W wyniku połączenia próbek organizmów przywiezionych przez kosmitów z ziemskimi roślinami i zwierzętami, świat zmienia się nie do poznania. Przejście na model f2p może okazać się jedynymi rozsądnym rozwiązaniem mogącym uratować tytuł i sprawić by serwery nie zostały zamknięte.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się