Death Stranding - kurier z paczką idzie przez góry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Death Stranding Director’s Cut z niedaleką premierą? Gra ma być ponownie exclusivem

W sieci odnaleziono przyporządkowanie kategorii wiekowej dla Death Stranding Director’s Cut, co oznacza, że produkcja może być na końcowym etapie prac. Wiemy też, że gra najpewniej będzie exclusivem dla jednej z platform. Czyżby znowu przez określony czas?

Jak pewnie możecie wiedzieć, na świecie funkcjonuje kilka różnych organizacji, które zajmują się nadawaniem odpowiednich ratingów grom wideo. W Polsce korzystamy z oznaczeń PEGI, a w innych częściach świata obowiązuje np. USK lub ESRB. Dla dzisiejszego newsa ważny jest ten ostatni system. To właśnie na stronie na jego stronie odnaleziono wpis na temat oznaczeń Death Stranding Director’s Cut, które zostało niedawno ogłoszone na Summer Game Fest. Poniżej najważniejszy wycinek ze wspomnianej strony:

Death Stranding Director's Cut - screen ze strony ESRB przedstawiający oznaczenia wiekowe i platformę

Fakt nadania kategorii wiekowej oznacza, że ESRB musiało móc już zweryfikować na własne oczy, jakie elementy zawiera nowa, rozszerzona wersja tego tytułu. W związku z tym możemy myśleć, że za niedługo dowiemy się o niedalekiej premierze nowej wersji tego symulatora pracy kuriera.

Warto też zwrócić uwagę na wymienioną platformę, którą jest jedynie PS5. Czyżby omawiana w newsie gra miała nie trafić na PS4 i PC? Szczerze mówiąc, spodziewam się, że tak może być. Bardzo możliwe, że na komputerach osobistych zagralibyśmy dopiero później, przez ewentualną czasową umowę na wyłączność. Jest to oczywiście tylko mój domysł, ale nie zdziwię się, jeżeli okaże się w przyszłości prawdą. Co ciekawe, już swego czasu mówiło się o next-genowej wersji tej produkcji Hideo Kojimy. Czyżby to właśnie dotyczyło Death Stranding Direcor’s Cut? Najpewniej tak.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się