Remake Dead Space podobno ukaże się z opóźnieniem, ale to dobra wiadomość

Remake Dead Space - zrzut ekranu
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Według przecieków Dead Space Remake miało ukazać się jeszcze w tym roku, ale plany podobno uległy zmianie. EA Motive miało zdecydować się na przesunięcie debiutu.

Informator Jeff Grubb donosił, że remake kosmicznego survival horroru miał ukazać się w drugiej połowie bieżącego roku. Teraz to samo źródło wskazuje, że EA Motive zdecydowało się przesunąć premierę na przyszły rok.

Teraz (Dead Space Remake – red. ) prawdopodobnie pojawi się w 2023 roku. Nie jest już planowane na październik, lecz na początek 2023 roku. Nigdy nie powiedzieli nic publicznie, to był tylko mój raport mówiący o tym, co próbowali zrobić wewnętrznie, a teraz nie próbują tego zrobić. Próbują zamiast tego wybrać początek 2023 roku.

– powiedział Jeff Grubb w podcaście Giant Bomb
Transkrypcja dzięki VideoGamesChronicle

Opóźnienie premiery podobno nie wynika z problemów samej gry, co jest świetną wiadomością. EA Motive rzekomo po prostu chce, aby remake Dead Space sprostał oczekiwaniom, więc pośpiech jest niewskazany.

Powody (opóźnienia – red. ) są niezliczone, jest ich mnóstwo, ale przede wszystkim chcą, aby gra była jak najlepsza. Chcą się upewnić, że gra się nie wykolei. To nie jest odzwierciedlenie tego, że gra jest w tarapatach. Chcą mieć pewność, że będzie ona bardzo dobra, bo jeśli wyjdzie i okaże się sukcesem, to stworzy podwaliny pod przyszłe sukcesy. Remake Dead Space ma naprawdę wysoki pułap, jeśli chodzi o to, jak może się sprzedać.

Już dziś deweloperzy poprowadzą transmisję na żywo, na której ujrzymy kolejne materiały z gry. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie