Dead Space Remake dostanie kolejny pokaz już w tym tygodniu

Dead Space Remake gameplay
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Dead Space Remake zapowiada się na jedną z najciekawszych gier z gatunku horroru. Odświeżone wydanie dostanie kolejny pokaz już w tym tygodniu.

Oby Motive miało do pokazania jeszcze więcej, niż ostatnio!

Dead Space Remake na nowym pokazie

Niedawno deweloperzy z EA Motive odpowiedzialni za nadchodzący remake Dead Space’a przyznali, że premiera nie musi być tak odległa. Oczywiście są to tylko domysły, ale wiele wskazuje na to, że być może zostaną potwierdzone już w tym tygodniu. Choć zapewne to tylko moje nadzieje, ale chciałbym dowiedzieć się, na jakim etapie prac znajduje się gra.

I zresztą chyba nie tylko ja – odświeżone wydanie Dead Space’a zapowiadane jest jako dzieło na miarę nowego Resident Evil 2. Electronic Arts dało ponoć dużo swobody deweloperom, a oni sami skłonili się w kierunku oparcia się na opiniach społeczności i wiernych fanów marki. Oby tylko się udało.

Zapowiedziano kolejny stream dewelopera, który odbędzie się już w najbliższy piątek, 11 marca o godzinie 19:00. Na kanale YouTube już teraz wystartowało odliczanie, coby umilić nieco mniej cierpliwym fanom oczekiwanie.

Motive zaprasza na najnowszy z serii pokazów procesu tworzenia gry oraz tego, co składa się na jej remake. Subskrybuj i włącz powiadomienia, aby jako pierwszy dowiedzieć się szczegółów na temat nadchodzącego Dead Space Remake Developer Livestream.

– głosi opis filmiku na YT

Oczywiście nie wiemy dokładnie, czego należy się spodziewać. Niemniej ostatnio dostaliśmy nie tylko sporo informacji, ale również pierwsze spojrzenie na odświeżone wydanie klasyka.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie