Zobaczcie premierowy zwiastun Dead Space Remake. Zapowiada się totalny odjazd

Dead Space Remake na świetnym, premierowym zwiastunie
Newsy PC PS5 Xbox Series

Dead Space Remake debiutuje już pod koniec tego miesiąca. Z tej okazji EA wypuściło nowy zwiastun produkcji podsumowujący to, czego możemy oczekiwać.

Oczywiście każdy, kto grał w oryginał, wie, że to faktycznie jest „totalny odjazd”, ale nie ma co ukrywać, że Remake także zapowiada się wyśmienicie. Ciekaw jestem, jak bardzo twórcy zadbali o nowości, które zresztą tak ochoczo obiecują.

Dead Space Remake na premierowym zwiastunie

Remake legendarnego horroru trafi do sklepów już 27 stycznia 2023 roku, czyli de facto za niemal równe dwa tygodnie. Z okazji tak rychłego debiutu, EA Motive wypuściło do sieci nowy trailer. Możemy na nim m.in. zobaczyć przedsmak jednej z najbardziej zapamiętywalnych walk z bossami w tytule. Może nie ma tu nic „szokującego”, ale fani raczej od razu poczują się jak w domu.

Po dość bolesnej porażce The Callisto Protocol, oczy wszystkich fanów grozy science-fiction skierowane są na remake klasyki. Niedawno potwierdzono, że gra została „ozłocona”, czyli ukaże się w podanym wcześniej terminie. Do tego możemy spodziewać się naprawdę gigantycznych różnic w kwestii grafiki, ale to raczej nikogo nie dziwi. Mnie ciekawi, jak daleko będzie różnić się sama zawartość. Nie da się ukryć, że po dwóch kolejnych częściach, lore serii znacznie się rozwinął. Dla mnie to jedno z najciekawszych uniwersów sci-fi w historii gamingu, ale to jedynie moje, skromne zdanie.

Twórcy już wcześniej obiecywali trochę nowej zawartości i pogłębienia fabuły gry. Do tego sama pozycja ma być bardziej otwarta od oryginału. Co ciekawe, twórcy stosują patent rodem z God of War z jednym, długim „ujęciem” (mastershotem), bez żadnych cięć. Już samo to powoduje gęsią skórkę, ale liczę, że i tym razem uda się nas przestraszyć.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie