Dead Island 2 ma poważne kłopoty. Tytuł został bez producenta!

Studio Deep Silver informuje, że zespół Yager Development nie pracuje już nad Dead Island 2. Kto za nich? Na razie nikt.

Dead Island 2 póki co zostaje na lodzie. Deep Silver podziękowało studiu Yager za współpracę, lecz tak naprawdę nie wiadomo, czy poszło o niezadowalający poziom produkcji, czy może o coś zupełnie innego. Prawdopodobnie chodzi jednak o pierwszą opcję.

Deep Silver pisze jedynie w krótkim komunikacie, że od samego początku głównym założeniem było, by dostarczyć fanom sequel, na który zasługują. – Po przeanalizowaniu i przemyśleniu sprawy, postanowiliśmy przerwać współpracę ze studiem Yager – zaznacza deweloper.

Na szczęście nie padło zdanie, że Dead Island 2 zostało anulowane i wygląda na to, że Deep Silver nie zamierza się poddać: Będziemy kontynuować pracę nad naszą wizją Dead Island 2. Dokładniejsze informacje zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Powstają teraz pytania – jakiemu zespołowi zostaną zlecone prace nad Dead Island 2? Czy nie zaszkodzi to dacie premiery, która i tak została w kwietniu przesunięta na 2016 rok? Czekamy na jakiś znak od Deep Silver.

Przypominamy, że Dead Island 2 zmierza na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 oraz Xbox One. Tak tytuł prezentował się w zeszłym roku:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: