Dead Island 2 ukaże się wcześniej. Twórcy mają świetne wieści dla fanów

Dead Island 2 na stałe tanieje też w złotówkach | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ogłoszone w 2014 roku Dead Island 2 w końcu trafi do graczy i to wcześniej niż planowano. Twórcy dzielą się świetnymi wieściami!

Lata przesunięć, problemów, a nawet zmiana deweloperów nie przeszkodziły Dead Island 2 w tym, aby gra w końcu się ukazała. Od pierwszej zapowiedzi o docelowej premiery w 2015 roku trochę minęło, ale twórcy z Dambuster Studios mają dla fanów świetną wiadomość. Okazuje się, że w końcu gracze doczekają się debiutu, na którego przeszkodzie nie stanie już nic (oby!). Tytuł zyskał bowiem “złoty” status, czyli produkcja dobiegła końcowi, a twórcy skupią się na ulepszaniu gry.

Nie tylko oznacza to, że (i tak przesuniętej) premierze nic nie zagraża, ale tytuł jednak trafi do nas jeszcze wcześniej. Wydawca gry, Deep Silver, poinformował, że ich FPS o siekaniu zombie z elementami RPG wyjdzie o tydzień przed planowanym terminem. Oznacza to, że wszyscy ci, którzy od lat nie mogli doczekać się premiery, mogą zakreślać w kalendarzu nową datę – 21 kwietnia 2023 roku!

Tytuł wygląda naprawdę świetnie, czemu sam się dziwię. Rzadko kiedy tak problematyczne i długo powstające gry są w stanie “dowieźć”, ale DI2 może przetrzeć nowe szlaki. W końcu ostatni gameplay naprawdę nastraja pozytywnie. Jasne, to może i jest kolejna gra o zombie, ale za to w czasach, gdy inne nie są takie pewne. Mam nadzieję, że warto było tyle czekać, a na szczęście dowiemy się tego nieco wcześniej, niż planowano.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie