To już ostatni dzień Days of Play 2022. Skorzystajcie z promocji, póki możecie

Days-of-Play 2022
Newsy PS4 PS5

Days of Play 2022 zmierzają ku końcowi. Przez ostatnie dwa tygodnie gracze mogli skorzystać z tysięcy promocji na gry na PS4 i PS5.

Oczywiście skorzystać z ofert możecie nadal, ale teraz macie na to bardzo mało czasu. Święto graczy zakończy się o godzinie 00:59, 9 czerwca. Jeżeli w ostatnich dniach się wahaliście i nie mogliście zdecydować, co warto kupić, lepiej ostatecznie podjąć decyzję. Wybierać z pewnością jest w czym, bo łącznie przeceniono ponad 1100 gier. Sporo z nich to „indycze” produkcje, ale znalazło się też sporo wielkich hitów.

Jeżeli szukacie najciekawszych ofert z okazji Days of Play 2022 – polecam sprawdzić nasze zestawienie promocji. Wybraliśmy szereg różnorodnych tytułów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jednocześnie warto również samemu przejrzeć PS Store w poszukiwaniu najlepszych okazji, których jest naprawdę sporo. Możliwość nabycia przecenionego Deathloop, Dooma czy Uncharted: The Nathan Drake Collection to chyba aktualnie najlepsza sposobność na zapoznanie się z tymi świetnymi tytułami.

Być może jednak nie interesują Was gry cyfrowe? Days of Play rozwinęło się i tegoroczne promocje na gry dostępne są również w polskich sklepach z elektroniką. W nierzadko sporych promocjach możecie kupić gry w wersjach pudełkowych, idealnie dla kolekcjonerów. Najciekawsze, wciąż dostępne oferty, znajdziecie w tym miejscu.

PlayStation ma jednak już teraz coś na otarcie łez, czyli… jeszcze więcej promocji. Te potrwają do 23 czerwca. Wśród najciekawszych tytułów z pewnością jest Deus Ex: Mankind Divided za niecałe 20 zł, Dragon’s Dogma: Dark Arisen za 15,84 zł, Everspace za 18,40 zł, Tomb Raider: Definitive Edition za 11,85 zł czy fantastyczne Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition za 103,60 zł lub mniej, jeżeli korzystacie z Plusa. Najlepiej przetrząsnąć PS Store wzdłuż i wszerz – być może znajdziecie grę, o której dawno myśleliście, ale jeszcze jej nie kupiliście.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie