Święto graczy PlayStation ma być bardzo blisko. Nadchodzą Days of Play 2022

nowe gry PlayStation Days of Play 2021 - grafika nowe gry
Newsy PS4 PS5

Wiele wskazuje na to, że wydarzenie PlayStation Days of Play 2022 rozpocznie się lada dzień. Święto promocji dla fanów Sony ma wystartować bardzo niedługo.

Do sieci wyciekła grafika promująca tegoroczną edycję Days of Play. Ujawnia ona, że event ruszy 25 maja i potrwa do 8 czerwca. Warto jednak zaznaczyć, że PlayStation nie ogłosiło jeszcze terminu rozpoczęcia wydarzenia. Możliwe, że zostanie on potwierdzony dziś, jutro lub na chwilę przed startem.

Zeszłoroczne Days of Play ruszyło 26 maja, a dwa lata temu 25 maja. Choć nie mamy pewności, że powyższa grafika jest autentyczna, PlayStation Days of Play 2022 powinno rozpocząć się w ciągu tygodnia. Na razie warto jednak zaczekać na oficjalne informacje od Sony.

Czym jest Days of Play?

Jeśli nie mieliście wcześniej do czynienia z tym wydarzeniem, a macie konsolę PlayStation, warto się nim zainteresować. Days of Play to swoiste święto promocji dla graczy. Sony przecenia swoje gry, akcesoria i czasem nawet konsole. W promocjach lądują też niekiedy gadżety związane z marką PlayStation.

Sony powinno udostępnić w chwili ogłoszenia wydarzenia informacje na temat przykładowych okazji. Należy spodziewać się przecen na nowsze i starsze gry first-party oraz wszelkie produkty związane z PlayStation. Z uwagi na kiepską dostępność PS5 nie czekałbym jednak na obniżki cen konsol, bowiem nawet drogie zestawy rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Jeśli chcecie być na bieżąco z okazjami dla graczy, śledźcie nasz dział z promocjami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie