Days of Play 2022 z promocjami na pudełkowe edycje gier na PS4 i PS5 w polskich sklepach

PlayStation Days of Play 2021 - logo
Newsy PS4 PS5

Promocja na gry Days of Play to już tradycja. Tegoroczna edycja to nie tylko wielkie przeceny w PS Store, ale też sporo obniżek w polskich sklepach na pudełkowe wydania gier.

Chyba każdy posiadacz PS4 lub PS5 czekał na ten dzień. Dziś oficjalnie wystartowała kolejne edycja wielkiego święta fanów promocji i gamingu. Dzięki Days of Play 2022 gracze na konsolach Sony mogą liczyć na sporo tańszych pozycji. Choć wydarzenie to przede wszystkim ponad 1000 przecenionych produkcji w PS Store, obniżki nie ominęły edycji pudełkowych.

W tym miejscu znajdziecie nasze podsumowanie wyprzedaży w PS Store. Nie da się ukryć, że okazji jest naprawdę sporo i całe szczęście, że wydarzenie potrwa aż do 8 czerwca – będzie przynajmniej czas na dokładne przemyślanie naszych zakupów. Wciąż jednak wielu graczy woli kupować pudełkowe edycje gier. Sam do takich należę, więc bardzo cieszę się z tego, że także i polskie elektrosklepy dołączyły do święta promocji graczy PlayStation.

Ofert ponownie mamy sporo i z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W RTV Euro AGD przeceniono wiele tytułów na PS4 i PS5. Jeżeli do tej pory nie graliście w największe klasyki od studiów Sony – polecam sprawdzić choćby God of War. Niedługo w końcu wychodzi kontynuacja, a „jedynkę” kupicie za 39 zł. Nie ukrywam, że TLOU czy Spider-Man też zostały dotknięte obniżkami i warto się z nimi zapoznać, jeśli jeszcze nie mieliście ku temu okazji.

W Media Expert znajdziemy za to Ghost of Tsushima za 115 zł oraz kompletną edycję Horizon Zero Dawn za 39 zł. Media Markt stawia za to na wiele klasyków i nieco mniej znanych pozycji. Nabędziemy więc taniej choćby serię hitów PlayStation, na czele z Bloodborne czy inFamous: Second Son. Sporo dobrego, ale nie musicie długo szukać ofert – poniżej zamieściliśmy najciekawsze z nich.

Promocja na gry Days of Play w Media Expert:

Promocja na gry Days of Play w Media Markt: 

Promocja na gry Days of Play w RTV Euro AGD:

Wszystko powyżej to wyłącznie wybrane przez nas promocje – śmiało podzielcie się, jeżeli znajdziecie jeszcze inne warte uwagi oferty!

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie