Days Gone – za darmo dostaniemy popremierowe DLC. Oto pierwsze szczegóły

Główny bohater Days Gone uciekający na motocyklu - PlayStation
Gry za darmo Newsy PS4

Premiera Days Gone przed nami, a co po niej? Bend Studio zapowiada wsparcie gry i ujawnia, co otrzymamy za darmo już w czerwcu.

Deweloperzy informują, że na premierę Days Gone, która przypada na dzień 26 kwietnia, w grze znajdziemy trzy poziomy trudności: Łatwy, Normalny oraz Trudny. Niezależnie od tego, który wybierzemy, możemy spodziewać się przetestowania naszego zmysłu przetrwania w przygodzie, która potrwa przynajmniej 30 godzin. Taki czas gry podają twórcy, lecz zaznaczają, że to absolutne minimum, które spędzimy w tym otwartym świecie opanowanym przez hordy freakersów. A jeśli wyrobimy się z przejściem Days Gone do czerwca (nie wszyscy mają czas, by siedzieć przy konsoli godzinami każdego dnia), otrzymamy niezłe argumenty, by wrócić do postapokaliptycznej Ameryki Północnej.

Recenzja Days Gone – piękny świat, ale… Pierwsza ocena już dostępna!

Days Gone – DLC za darmo po premierze

Deweloperzy ujawnili, że od czerwca w Days Gone zaczną pojawiać się tygodniowe wyzwania, a oprócz tego gra otrzyma poziom trudności Survival. W tym czwartym, najbardziej hardcorowym poziomie trudności, gracze zostaną pozbawieni wielu udogodnień, jak szybka podróż, opcja wizji przetrwania, minimapa czy znaczniki. Do tego, poziom przeciwników znacznie wzrośnie. Bend Studio chce, by poziom Survival dał nam prawdziwy wycisk i lekcję przetrwania.

Jeśli chodzi o tygodniowe wyzwania, żeby je ukończyć, niezbędne będzie połączenie z siecią. Podzielono je na trzy grupy: Bike, Horde oraz Combat. Więcej szczegółów mamy poznać w późniejszym terminie. Teraz wiadomo jedynie, że za ukończenie wyzwań otrzymamy dodatkowe przedmioty i skiny na motocykl. Oprócz tego odblokujemy kolejne trofea.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie