Główny bohater Days Gone uciekający na motocyklu - PlayStation

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Darmowy motyw dla każdego posiadacza PS4 z okazji urodzin Days Gone

Twórcy Days Gone z okazji urodzin tytułu przygotowali specjalne, animowany motyw przeznaczony menu konsoli PS4. Każdy może odebrać prezent, nawet w przypadku nieposiadania gry. Uwaga, spieszcie się, bo jest to oferta ograniczona czasowo!

O Days Gone w ostatnim czasie możemy usłyszeć naprawdę sporo. Choć gra nie spotkała się ze świetnymi ocenami krytyków, to skradła serca wielu graczy z całego świata. W najbliższym czasie jednak nie zobaczymy kontynuacji, aczkolwiek ulepszona wersja produkcji zmierza w tym momencie na PC. Na szczęście to nie koniec dobrych wieści związanych z tym tytułem.

Prezent od twórców Days Gone

Wielu z Was może nie być świadomych tego, że od premiery Days Gone minęły już całe 2 lata. Z związku z urodzinami gry Bend Studio pragnie każdego chętnego posiadacza PS4 obdarować animowanym motywem, które będzie zdobić menu konsoli.

Jak widać na powyższym tweecie, nowy motyw prezentuje się pięknie. Przedstawia tartak na tle ośnieżonych gór. Uroku dodaje zmienna pogoda, którą możemy zaobserwować w połowie filmiku. Jeżeli też się Wam podoba, dodajcie prezent do swojego konta.

Aby skorzystać z niego, należy wprowadzić kod QG4H-NMNN-N7P2 w PlayStation Store tak, jakbyśmy dopisywali klucz na grę do naszego profilu. Posiadacze PS4, spieszcie się! Kod jest możliwy do wpisania tylko i wyłącznie dzisiaj!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się