Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowe IP na PS4 będzie brutalne i zapowiada się na niezły tytuł

Młoda marka w rękach Sony powolutku się rozwija.

Days Gone mogliśmy zobaczyć już na zeszłorocznych targach E3 i jak mogliśmy się spodziewać, na obecnych gra również się pojawiła. To nowe IP, które zaszczyci jedynie PlayStation 4 i jak możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie, potencjał jest ogromny.

Brutalna walka, zniszczony świat i ludzie zamieniający się w zombie. Na końcu materiału okazuje się, że zaraza dopadła również zwierzęta! Choć temat postapokalipsy jest wałkowany i dobrze znany, a Days Gone raczej nie wygląda, że zaskoczy nas w tym temacie, gra wygląda naprawdę nieźle i zapowiada się kawał przyjemnej zabawy.

Podczas rozgrywki wcielimy się w motocyklistę Deacona St. Johna, który przemierza ruiny opanowanego przez potwory świata jako łowca nagród. Nie zawsze będziemy mogli liczyć na naszą maszynę. Jak pokazuje nowy gameplay, oprócz szybkiej jazdy oraz akcji będą też momenty skradanki, gdzie wykorzystamy nawet znany z Wiedźmina 3 zmysł, który podpowiada nam właściwą ścieżkę.

Niestety, data premiery Days Gone nadal jest nieznana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się