Days Gone imponuje systemem zmiennej pogody w czasie rzeczywistym

Days Gone to jedna z najbardziej oczekiwanych obecnie gier na PS4, która zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Dzisiaj możemy zerknąć na tonę rozgrywki, a w tym przekonać się, jak otwarty świat tytułu zmienia się na naszych oczach. 

26 kwietnia na PlayStation 4 pojawi się kolejna wielka produkcja na wyłączność. Mowa o Days Gone od Bend Studio, które – mamy nadzieję – nie okaże się przehype’owane. Póki co, kolejne fragmenty rozgrywki prezentują się wybornie, a poniżej znajdziecie nową dawkę wideo, po której obejrzeniu jeszcze niecierpliwiej zaczniecie odliczać dni do premiery.

Days Gone – zmienna pogoda, jakiej oczekujemy w grach

Zerknijcie szczególnie na pierwszy z prezentowanych gameplay’ów, na którym widzimy padający śnieg. Co w tym takiego wyjątkowego? To, że świat gry zmienia się na naszych oczach, a nie po loadingu czy cutscence. Filmik pokazuje, jak wszystko powolutku pokrywa się białym puchem, aż finalnie utonie pod warstwą śniegu.

Następne materiały to naprawdę spora dawka rozgrywki, podczas której nie zabraknie walki, jazdy na motocyklu, spojrzenia na mapę Days Gone oraz eksploracji świata za dnia, jak i nocą.Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: