Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Days Gone – E3 2016 vs 2018 Demo. Porównanie grafiki

W sieci pojawiło się porównanie grafiki, które zestawia Days Gone pokazane na targach E3 2016 z materiałem przedstawionym niedawno przez magazyn Game Informer. 

Za filmik odpowiada YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 i choć zaznacza on nawet w tytule materiału, że jest to wczesne porównanie grafiki, wielu użytkowników już teraz wyciąga na podstawie materiału ostateczne wnioski krzycząc w komentarzach: Downgrade!

Jak jest Waszym zdaniem? Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że Days Gone zadebiutuje wiosną 2019 roku, zatem mamy jeszcze około roku oczekiwania.

Przejście głównego wątku fabularnego Days Gone zajmie nam około 30 godzin, zatem ujawniony przez Game Informer gameplay to zaledwie maleńki wycinek całości. Produkcja ma być bardzo rozbudowana i posiadać otwarty świat, wielkością przypominający serię Far Cry. Co interesujące, po zakończeniu głównej osi fabularnej, będzie można grać dalej w zainfekowanym świecie. Cała historia podzielona jednak zostanie na rozdziały, nie zabraknie też walk z bossami.

Nasz bohater otrzyma do dyspozycji motocykl, który będziemy mogli ulepszać, serwując maszynie różne modyfikacje. Wiadomo też, że Days Gone ruszy na PlayStation 4 Pro w rozdzielczości 4K (skalowane) w 30 klatkach na sekundę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%